Dostupnost: 2-3 týdny
| Šířka | 523 mm |
| Doporučená koncová tlaková ztráta | 200 Pa |
| Hloubka | 220 mm |
| Materiál | syntetický |
| Materiál rámu | kov |
| Norma ISO | Coarse 50 % |
| Počáteční tlaková ztráta | 29 Pa |
| Počet kapes | 7 |
| Pracovní teplota - maximální | 80 °C |
| Průtok vzduchu | 3400 m3/h |
| Třída filtrace | G3 |
| Výška | 1070 mm |