Potřebujete poradit? +420 313 101 831

Ochrana osobních údajů

ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ
Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti PK Technik cz s.r.o. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.


1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost PK Technik cz s.r.o., se sídlem Křižíkova 1480, 256 01 Benešov, identifikační číslo: 03650871, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 235557 (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování PK Technik cz s.r.o., Křižíkova 1480, 256 01 Benešov, adresa elektronické pošty pktechnik@pktechnik.cz, telefon +420 313 101 831.
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.


2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.


4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1. Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání účinků práv a povinností ze smlouvy a dále po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů, nejdéle však po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.


5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ
5.1. Dalšími Zpracovateli Správce Vašich osobních údajů jsou Hana Vyhnalová IČO 87307898 - zpracování účetnictví, GSshop project s.r.o. IČO 09703390 - správa e-shopu, ECOMAIL.CZ, s.r.o. IČO 02762943 - marketingové kampaně, ComGate Payments, a.s. – platební systémy.
5.2. Správce nepředává Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.


6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem:

 • mailem na adresu pktechnik@pktechnik.cz, v případě, že budeme mít pochybnosti o identifikaci odesílatele, budeme vyžadovat dodatečné ověření odesílatele žádosti,
 • zasláním dopisu s ověřeným podpisem,
 • zasláním na výše uvedenou mailovou adresu se zaručeným elektronickým podpisem,
 • prostřednictvím datové schránky správce ji6tyup.

6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
6.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

 • Doprava zdarma od 3700,- Kč
  Doprava zdarma od 3700,- Kč

 • 95% objednávek doručeno do 5 dnů
  95% objednávek doručeno do 5 dnů

 • Nabídka více jak 50000 produktů.
  Nabídka více jak 50000 produktů.

Zlevněné zboží a všechny novinky

Dozvíte se o nich jako první!