Potřebujete poradit? +420 313 101 831

O nás

Obchodní firma PK Technik cz s.r.o. navazuje na dlouholeté zkušenosti firmy Pavel Kocourek v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje technických součástí a také mnohaletých zkušeností v oblasti údržby, zásobování a nákupu u velkých společností. Naše firma dodává široký sortiment technických součástí do firem, které se zabývají výrobou, údržbou a opravou strojů a zařízení. Dodáváme díly do různých odvětví českého a slovenského hospodářství (zemědělství, potravinářského průmyslu, dřevozpracujícího průmyslu, automobilového průmyslu, zdravotnictví, atd.).


V našem sortimentu najdete hadice, ložiska, klínové řemeny, ozubené řemeny, těsnění (gufera, o-kroužky, manžety, atd.) pneumatické prvky, filtry, pojistné kroužky, normalizované díly, strojní součásti, řetězy, maziva a oleje, lepidla, tmely, atd. od firem např. SKF, ZKL, ZVL, NKE, IVG Golbachini, Espiroflex, Lüdecke, NORMA, Mikalor, Rubena, MEGADYNE. LOCTITE, atd.


Od 30.11.2015 jsme rozšířili náš prodej i na potřeby pro truhláře (dveřní panty, zámky, vruty, těsnění oken a dveří, atd).
Našimi zákazníky jsou též i firmy z Německa, Rakouska, Polska, Bulharska, Maďarska, Švédska, ale i například z Azerbajdžánu.
Naši kamennou prodejnu najdete od 30.11.2015 na adrese Křižíkova 1480, Benešov 25601 (budova firmy EBAS).


V případě Vašeho dalšího zájmu o náš sortiment nás můžete kontaktovat zde. Rádi a s ochotou Vám vypracujeme nejlepší nabídku.

  • Doprava zdarma od 3700,- Kč
    Doprava zdarma od 3700,- Kč

  • 95% objednávek doručeno do 5 dnů
    95% objednávek doručeno do 5 dnů

  • Nabídka více jak 50000 produktů.
    Nabídka více jak 50000 produktů.

Zlevněné zboží a všechny novinky

Dozvíte se o nich jako první!