| Při koupi 1 ks | 24.02 €/ks bez DPH | |
| Při koupi 5 ks | 10% sleva | 21.62 €/ks bez DPH |
| Při koupi 10 ks | 20% sleva | 19.22 €/ks bez DPH |
Dostupnost: 2-3 týdny
| Šířka | 490 mm |
| Doporučená koncová tlaková ztráta | 300 Pa |
| Hloubka | 300 mm |
| Materiál | syntetický |
| Materiál rámu | plast |
| Norma ISO | ePM10 75 % |
| Počáteční tlaková ztráta | 74 Pa |
| Počet kapes | 5 |
| Pracovní teplota - maximální | 80 °C |
| Průtok vzduchu | 3400 m3/h |
| Třída filtrace | M6 |
| Výška | 402 mm |