Dostupnost: 2-3 týdny
| Šířka | 592 mm |
| Doporučená koncová tlaková ztráta | 300 Pa |
| Hloubka | 600 mm |
| Materiál | syntetický |
| Materiál rámu | plast |
| Norma ISO | ePM10 75 % |
| Počáteční tlaková ztráta | 74 Pa |
| Počet kapes | 6 |
| Pracovní teplota - maximální | 80 °C |
| Průtok vzduchu | 3400 m3/h |
| Třída filtrace | M6 |
| Výška | 592 mm |