| Při koupi 1 ks | 54.69 €/ks bez DPH | |
| Při koupi 5 ks | 10% sleva | 49.22 €/ks bez DPH |
| Při koupi 11 ks | 20% sleva | 43.75 €/ks bez DPH |
Dostupnost: 2-3 týdny
| Šířka | 897 mm |
| Doporučená koncová tlaková ztráta | 300 Pa |
| Hloubka | 500 mm |
| Materiál | syntetický |
| Materiál rámu | plast |
| Norma ISO | ePM1 85 % |
| Počáteční tlaková ztráta | 175 Pa |
| Počet kapes | 8 |
| Pracovní teplota - maximální | 80 °C |
| Průtok vzduchu | 3400 m3/h |
| Třída filtrace | F9 |
| Výška | 402 mm |